Znaleziono 31 ofert

Sortuj

Warszawska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : MG639318

48,20 m2 3 Pokoje 8 091,29 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
390 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : MG428493

260 m2 5 pokoi 5 576,92 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 5 168 m2
1 450 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : MG227032

156 m2 4 Pokoje 15 384,62 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 1 571 m2
2 400 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : MG392578

165 m2 6 pokoi 12 727,27 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 545 m2
2 100 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : MG728021

5 547 m2   53,90 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : MG605767

175 m2 5 pokoi 6 457,14 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2007 Działka 2 851 m2
1 130 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : MG620214

1 281 m2   120,00 PLN/m2
     
153 720,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: