Znaleziono 31 ofert

Sortuj

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : MG948256

108 505 m2   5,53 PLN/m2
     
600 000,00 PLN szczegóły
Moniuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : MG852837

52,65 m2 2 Pokoje 28 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2020  
1 474 200,00 PLN szczegóły
Suwalska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : MG953547

120 m2 3 Pokoje 4 125,00 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 5 992 m2
495 000,00 PLN szczegóły
Kościelna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : MG892333

165 m2 4 Pokoje 9 090,91 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1960 Działka 1 807 m2
1 500 000,00 PLN szczegóły
Mickiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : MG658668

89 m2 4 Pokoje 6 629,21 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1920  
590 000,00 PLN szczegóły

Hala na sprzedaż

Numer oferty : MG692502

83 m2   4 337,35 PLN/m2
  Rok budowy 2016 Działka 5 600 m2
360 000,00 PLN szczegóły
Nowowiejska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : MG758342

200 m2 7 pokoi 4 750,00 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 579 m2
950 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: